Witamy w sklepie internetowym wiciklife i zapraszamy Państwa do zakupów koszulek, kurtek, polarów oraz innych akcesoriów związanych z Rallycrossem. Jesteśmy pierwszym kanałem na YouTube prowadzącym serię RallycrossLife.

Seria filmów pt. Rallycross Life dowodzi, że sport motorowy to nie tylko zacięta rywalizacja na torze. Rallycross to również braterska przyjaźń pomiędzy zawodnikami i kibicami. Prowadząc kanał na YouTubie opowiadający o Rallycrossie w Polsce i jego wspaniałym rozkwicie, chcemy aby spopularyzował się on wśród młodych ludzi i przyciągnął ich na tor.

W sklepie wiciklife możemy odnaleźć trzy główne serie produktów: wspomniana już wcześniej – rallycross life, druga to Drift Bus, a trzecia Focus Build.

Seria Drift Bus nawiązuje do szalonego projektu, który stworzyliśmy już kilka ładnych lat temu. Był to pierwszy na świecie samochód dostawczy stworzony do jazdy bokiem, a więc driftu. Za bazę do budowy posłużył Ford Transit MK6, który następnie został zmodernizowany na nowszy model MK7. Samochód zrobił ogromne poruszenie na świecie, zyskał sobie również epizod na kanale Hoonigan, a także Top Gear podczas testów porównawczych ze zwykłym Transitem.

Ostatnią serią ubrań jest Focus Build. Jest to nasz najnowszy projekt, w którym budujemy światowej klasy samochód do Rallycrossu oparty na Fordzie Focusie RS. Ford Focus RS RX, bo tak brzmi jego cała nazwa jest samochodem przygotowywanym przez zespół Wicikmotorsport oraz AutoMax. Oba zespoły słyną z budowy Rallycrossowych potworów, które niejednokrotnie sięgały już po najwyższe trofea zawodów nie tylko w Polsce, a także w Europie.

Sklep internetowy wiciklife powstał abyśmy wspólnie mogli kibicować kierowcom w rallycrossowej rywalizacji. Natomiast poszczególne serie ubrań idealnie odwzorowują nasze playlisty na kanale YouTube (wiciklife).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów oraz śledzenia naszych kont w mediach społecznościowych. W szczególności zapraszamy na kanał wiciklife na YouTubie, gdzie na bieżąco znajdą Państwo informacje na temat naszych najnowszych projektów.

X